Nieuws

Teamindeling en trainingstijden (o.v.b.) seizoen 2019-2020

De trainingstijden zijn nog steeds onder voorbehoud. Voor de trainingen op woensdag in sporthal De Middelzee geldt, dat ergens in november de tijden een uur opschuiven (later), omdat de korfbalvereniging er dan eerst in zit. Desbetreffende teams krijgen hier te zijner tijd bericht over.

Heren 1 Promotieklasse
CDH3Q1V Gerben Kalkman
CDH3Q06 Titus Huitema
CDQ8M6A Lauran Spitters
CDH1M9H Cor Jacobsen
CDH3V5G Folkert Boermans
CGD0Z72 Atso de Jong
CDH3V7I Erik Westra
CKJ0Q9T Oliver Huitema
CNC7B5H Rein Kramer
Elger Spijkstra
Maandag 19.30 uur – 21.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 3)

 

Heren 2 2e klasse
CMQ2F1J Theo Stor
CDH3Z0X Yke Kooistra
CDH3Q5Z Rein Hoekstra
CLQ0Q6I Gosse Burghgraef
CMH3N6O Timen Nieuwhuis
CHN3S5P Egbert Van der Veen
CDH3S46 Hans Mol
CJK7B0Y Leon van Gasteren
CKH6Y0K Niek Koornstra
CKJ0Q8S Leon Kalkman
Maandag 21.00 uur – 22.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 3)

 

Dames 1 2e divisie
CHS0V96 Lotte Wiersma
CJN6X15 Lotte Niezen
CKH0X6X Martzen Deinum
CKP0P2R Kirsten Vallinga
CKS1D98 Esmee Kodoatie
CKY4G4Z Roos Wolke
CKL4C73 Wida Otte
CJY1N02 Lonneke Zijlstra
CLF2N5R Dena Otte
Brecht Piersma
Anna Douma
Adina Schreuder
Trainers Marco Draaisma
Yke van der Wal
Maandag 19.30 uur – 22.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 2)
Donderdag 19.00 uur – 21.30 uur Sporthal Schuttersveld Sneek

 

Dames 2 3e divisie
CHJ0Y2D Anna IJdema
CKJ1J7T Anja Hofstra
CLF1K7F Marleen Boonstra
CLK3W9U Geartsje Namminga
CDH3N4P Marianne Dijkstra
CLP4C56 Elise Haanstra
CJK2Q9J Lisa Dijkstra
CLK3X0Y Famke Zijlstra
CLN7P18 Reza Altena
CKK8K43 Demi de Haan
Desy Poiesz
Trainer Hedwig Franzen
Maandag 20.00 uur – 21.45 uur Sporthal de Middelzee (veld 1)
Woensdag 19.30 uur – 21.15 uur Marne College 5

 

Dames 3 1e klasse
CMT7M5M Merel Zijlstra
CKT4B7M Romy Bijlsma
CKS4D9N Anna Wiersma
CJN6W9A Lisa Niezen
CJM1T4W Vera Regeling
CJY7Z6U Ilse Land
CLK6Q6O Nynke Regeling
CLJ0P3V Mirte Jorna
CLL3Y88 Tess Velzen
CLF2N6S Isa Niemarkt
Trainer Cor Jacobsen
Maandag 18.00 uur – 19.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 3)
Woensdag 19.00 uur – 20.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 3)

 

Dames 4 1e klasse
CDH3P2T Karin Miedema
CDH3N9U Jeanet Franzen
CDL0G83 Anja Terpstra-van der Werf
CJB0J22 Geerike Boven-Huizenga
CLB2H1B Anita van der Meer
CHJ0X19 Marjet Jellesma
CDH3Q62 Gerda de Jong
CDH47F79 Mirjam Huitema
Maandag 20.30 uur – 22.00 uur Marne College 5

 

Dames 5 1e klasse
CNN4D2E Idske Zijlstra
CDH3Y9T Yvonne Boekema
CHM3L2S José Cuperus-Siemensma
CGD1D5P Marieke Jansen
CDH3N1M Jolanda Terenstra
CDK9F3H Eljo Vallinga
CDK5Z2M Daphne Vingerhoets
Nadja Berger
Mireille Visser
Trainer Cor Jacobsen
Woensdag 20.30 uur – 22.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 2)

 

Dames 6 2e klasse
CJB4N6M Rika Wind
CDK9F7L Elly Foekema-van der Eems
CKG6M78 Géjanna Dijkstra
CDK9H1L Jantina  Tjalsma-Pieksma
CDH3Z3Q Ineke Teerenstra-Miedema
CDK9H6Q Jelly Buma-Bangma
CHM1V0M Hiltsje Klaversma
CHP5Y7Z Gretha Sinnema-Waterlander
Bonnie Wouda
Trainer Cor Jacobsen
Woensdag 20.30 uur – 22.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 3)

 

Dames 7 2e klasse
CJN6W78 Wietske Andrea Bos
CJW3J1B Denise de Haan
CHJ0W9E Vallerie Harman
CKW0H5L Janette van der Gaast
CJP0F5N Rinske Margaretha Bos
CLL3Y77 Elbrich Bos
Marloes Stornebrink
CKY4G3Y Nora de Jong
Trainer Jan Reitsma
Woensdag 20.30 uur – 22.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 1)

 

Dames 8 3e klasse
CDH3W3H Jenette Breidenbach
CLD6P66 Chris Lemke
CDH3W8M Thea Ypma
CLP7S06 Rosé Buskermolen
CDH3S0C Anneke de Boer-Heddema
CDH4G49 Wilma Groenveld
CDH3S24 Lucy Schakel
CJW3V4G Marieke Krikke
Trainer Elly Foekema
Woensdag 19.00 uur – 20.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 1)

 

Dames 9 4e klasse
CHJ1Z58 Susanna Terwisscha van Scheltinga
CJW3V5H Geartsje Rijpkema
CDL5F89 Adrie Bos
CDK9G1I Trudi Bruggenkamp
CKG7S0Y Frederika Wolthuizen
CFX0P4U Ingrid te Poele
CJT6V8E Edith Wierda
CDK9G4L Annie Duiven Alleen trainen
Rianne vd Weide Alleen trainen
Trainer Ineke Teerenstra-Miedema
Woensdag 19.00 uur – 20.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 2)

 

Meisjes A1 Hoofdklasse
CLR8Y76 Eva Berger
CMH3S54 Lise Hettinga
CNS4V87 Marije Troost
CLZ2B8W Femke Folkerts
CLP4D0E Sigrid Nijdam
CMH0W4G Rixt Blanke
CMH1Z5F Evelien Boonstra
CMJ9M3S Eline van Dijkhuizen
CMJ7Z3N Ilse Zwaagstra
CLP4C78 Lisa de Jong
Trainer Janice Johnson
Maandag 18.30 uur – 20.00 uur Sporthal de Middelzee (veld 1)
Woensdag 19.30 uur – 21.00 uur Marne College 7 (veld 2)

 

Meisjes A2 2e klasse
CNK7C0D Megan Ensing
CNW7N8Q Naomi Simão
CNW7M8N Leonie Sapulette
CNW7R1V Nicky Visser
CNY9Z7H Tara Boomkamp
CNY9Z6G Sanne Galema
CNW7N5N Anna de Boer
CLL4D6G Berber Tanja
CNR4F2E Yürdagül Gök
CNN8Q7A Ladan Adow
Trainer Nadja Berger
Woensdag 18.00 uur – 19.30 uur Marne College 7 (veld 1)

 

Meisjes B1 Hoofdklasse
CLW3Q2L Britt Hiemstra
CMQ6L7T Lynn Altena
CMP5D0U Inge Blanke
CNC3M0Z Yasmin Egin
CMG9L34 Anika de Jong
CMT7S9A Marit Feenstra
CMY2P79 Hilde Stremler
CMH3S76 Marilyn Mulder
CPC4V9K Frouk Walstra
Trainer Gerrit van Diggelen
Maandag 18.30 uur – 20.00 uur Marne College 7 (veld 1)
Donderdag 18.30 uur – 20.00 uur Marne College 5

 

Gemengd B1 (xB1) 2e klasse
CLP4C23 Johannes Terwisscha van Scheltinga
CMC1W55 Rutger Huitema
CMD8W9H Esther Altenburg
CMS1S2Y Britte Buma
CMQ2D9L Jasmijn van der Weide
CMH0W3F Femke Vlagsma
Lucia Buwalda
Lynette Ypeij
CLT5K1P Marije Kruithof
CMS7Q2O Anna Lycklama à Nijeholt
Trainer Angelique Franzen
Maandag 18.00 uur – 19.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 2)

 

Gemengd B2 (xB2) 2e klasse
CMQ6L9V Minke Dijkstra
CMC1W66 Thom Haagsma
CNG0D92 Eline Draaisma
CMB9S1M Sven Feenstra
CMW8Z7L Marrin Bleeker
CNR8M0T Thom Mulder
CNF7L72 Maud Roomeijer
CMT7S56 Else Salverda
Ruben Haarsma alleen trainen
Trainer Mirjam Huitema
Woensdag 18.00 uur – 19.30 uur Marne College 5

 

Meisjes C1 en C2 1e klasse
CND8P53 Arwen Tromp
CMG4T33 Sieta Wiersma
CMT7T26 Nym Altena
CNJ0V99 Vivian Spoor
CNN5Z5K Kirsten Aukje Mulder
CNH6R7T Noor Tapking
CMH3S65 Nynke Stor
CNP8K09 Arwen Tiesma
CNK0D6R Sascha Borst
CNH5R7O Nikki Teernstra
CNW5V1X Amerins Sieperda
CNS3D4C Mirte Vrieswijk
Tessa Stevens
Silke de Jong
Trainers Janice Johnson
Martzen Deinum
Maandag 17.00 uur – 18.30 uur Sporthal de Middelzee (veld 1)
Woensdag 18.00 uur – 19.30 uur Marne College 7 (veld 2)


Voor C1 en C2 is het volgende van toepassing:
in september zal na een aantal trainingen door de trainster een definitieve indeling worden gemaakt.

Lees meer

Volleyball in Progress – Hemelvaartsdag en Tweede Pinksterdag

Bericht van Janice Johnson betreft de trainingen van Volleyball in Progress:

In verband met Hemelvaartsdag en Tweede Pinksterdag verschuiven onderstaande trainingen.
De trainingen op Hemelvaartsdag (donderdag 30 mei 2019) verplaatsen naar dinsdag 28 mei 2019 (tijden blijven hetzelfde) en de trainingen op Tweede Pinksterdag (maandag 10 juni 2019) verplaatsen naar dinsdag 11 juni 2019 (tijden blijven hetzelfde).

Bekijk hier tevens de update voor de indeling van de beachvelden.

 

Lees meer

Volleyball in Progress – voorlopige indeling seizoen 2019

Let op! Deze indeling is voorlopig. Na de eerste training zal de definitieve indeling gemaakt worden, dit kan te maken hebben met het niveau en/of andere reden maar gaat altijd in overleg met de speler. De trainingen beginnen in de week van 6 mei 2019 (week 19).

Maandag – 17.00 uur tot 18.15 uur

Femke Vlagsma Thom Mulder
Esther Altenburgh Sven Feenstra
Nicky Visser Eline Draaisma
Anne de Boer Else Salverda
Marije Kruithof Martine Sikma
Rutger Huitema

Maandag – 18.15 uur tot 19.30 uur

Dominique Huisman Lenthe Groen
Emma Kumbangsila Amy van der Werf
Jada Bil Nora Linn Hemmes
Maureen Westerhof Lianne Wiersma
Marieke Bremer Amber Nieuwhuis
Femke Dijkstra Jildou van Klink
Chanoa Van der Zwaag Sigrid Blom
Gerda Sybrandy Atsje Politiek
Lilli Beckers

Maandag – 19.45 uur tot 21.00 uur

Marieke Jansen
Jolanda Terenstra
Dafne Vingerhoets
Jose Siemensma
Yvonne Boekema

Woensdag – 15.30 uur tot 16.30 uur

Carmen Haarsma Vera van der Goot
Lise Bergstra Tine de Lange
Felijn Bil Nova Haga
Felien Boorsma Isis Haga
Emma Greijdanus Rose van Amersfoort

Woensdag – 16.30 uur tot 17.30 uur

Meike de Jong Marije Elgersma
Daan Boermans Nynke Oostenveld
Tessa Westra Sofie Koops
Yenthe Kooi Meike Tjeerdema
Jildou Terpstra Kim van der Graaf
Florien Kroon Mare Dijkstra
Ruben Haarsma Welmer Rehorst

Woensdag – 17.45 uur tot 19.00 uur

Kirsten Mulder Nym Altena
Arwen Tiesma Ingrid Bootsma
Mirte Vrieswijk Vivian Spoor
Arwen Tromp Nikki Teernstra
Tessa Stevens Nynke Stor
Sacha Sinnema Amerins Sieperda

Woensdag – 19.00 uur tot 20.15 uur

Lise Hettinga Iris van Delden
Ylsa van der Meeren Nadja Sixma
Karlijn van der Meeren Esther Cuperus
Ilse Zwaagstra Sigrid Nijdam
Eva Berger Emma Stegenga
Martzen Gerbrandy Welmoed Stegenga
Fenna van Dijk Minke Rienstra
Eline van Dijkhuizen Nynke Tjeerdema
Rixt Blanke Evelien Boonstra

Donderdag – 17.30 uur tot 18.30 uur

Teun Wartena Nova Cruys
Marieke Jasper Quinty Halbersma
Emma Gommers Marijn Sterenberg
Gwen Meijs Emma Schat
Marrit Bergstra Jinte Hendrikse
Zoë van der Kooi Tamar Zijlstra

Donderdag – 18.30 uur tot 19.45 uur

Maaike Boers Pleun Strikwerda
Elise Zijlstra Britt Hiemstra
Amse van der Werf Anika de Jong
Tessa de Vries Eva Rob
Rosalie Bogaard Jeltine Meulenaar
Rixt Posthuma Marilyn Mulder
Frouk Walstra

Donderdag – 19.45 uur tot 21.00 uur

Maaike de Swart Geke van der Zijpp
Anneke Hofstee Ingrid de Boer
Maaike Feenstra Elbrich Miedema

Lees meer