Dames

Laatste aanpassing: 01-10-2018

Naar competitie →

Dames 1 1e divisie
CDH3N4P Marianne Dijkstra Passer-loper
CHS0V96 Lotte Wiersma Spelverdeler
CHS0F1I Lisa Ris Passer-loper
CJF9N45 Houkje de Lange Passer-loper
CJP8Q29 Demi Veenstra Libero
CKP0P2R Kirsten Vallinga Passer-loper
CJN6X15 Lotte Niezen Mid
CDH3X1I Oda Prins Spelverdeler
CJW3J3D Fleur Wiersma Mid
CLF1T45 Inge Demmer Mid
CKH0X6X Martzen Deinum Diagonaal
Trainer Arjan Verseput
Marco Draaisma
Ma 19.30u – 21.30u Sporthal
Do 20.00u – 22.00u Marne 7-2

 

Dames 2 3e divisie
CKL4C73 Wida Otte Diagonaal
CHJ0Y2D Anna IJdema Mid
CKY4G4Z Roos Wolke Mid
CLW3R1N Myrthe Houtsma Spelverdeler
CDH1F6R Marjan de Vries – Altena Libero
CKS1D98 Esmee Kodoatie Spelverdeler
CLK3W9U Geartsje Namminga Passer-loper
CJY1N02 Lonneke Zijlstra Passer-loper
CLF1K7F Marleen Boonstra Diagonaal
CKJ1J7T Anja Hofstra Mid
Trainer Janice Johnson
Ingeborg Land
Ma 20.30u – 22.00u Sporthal
Wo 20.30u – 22.00u Marne 5

 

Dames 3 1e klasse
CKT4B7M Romy Bijlsma
CLP4C56 Elise Haanstra
CKK8K43 Demi de Haan
CMT7M5M Merel Zijlstra
CJN6W9A Lisa Niezen
CKS4D9N Anna Wiersma
CJK2Q9J Lisa Dijkstra
CJY7Z6U Ilse Land
CJM1T4W Vera Regeling
Trainer Hedwig Franzen
Ma 18.00u – 19.30u Sporthal
Do 18.30u – 20.00u Marne 7-2

 

Dames 4 1e klasse
CDH3N9U Jeanet Franzen
CDL0G83 Anja Terpstra- van der Werf
CJB0J22 Geerike Boven-Huizenga
CLB2H1B Anita van der Meer
CHJ0X19 Marjet Jellesma
CDH3P2T Karin Miedema
CDH3W6K Hermina Bijlsma-de Jong
CDH4F79 Mirjam Huitema
CDH3Q62 Gerda de Jong
Trainer Zelf
Ma 20.30u – 22.00u Marne 5

 

Dames 5 2e klasse
CDR6T7T Carola van der Meulen
CNN4D2E Idske Zijlstra
CDH3Y9T Yvonne Boekema
CHM3L2S José Cuperus-Siemensma
CGD1D5P Marieke Jansen
CDH3N1M Jolanda Terenstra
CDK9F3H Eljo Vallinga
CDK5Z2M Dafne Vingerhoets
Trainer Nadja Berger
Wo 20.30u – 22.00u Sporthal

 

Dames 6 2e klasse
CHM1V0M Hiltje Klaversma
CDK9H1L Jantina Tjalsma-Pieksma
CJB4N6M Rika Wind
CDK9F7L Elly Foekema-v.d. Eems
CKG6M78 Géjanna Dijkstra
CHP5Y7Z Gretha Sinnema-Waterlander
CDH3Z3Q Ineke Teerenstra-Miedema
CDK9H6Q Jelly Buma-Bangma
Trainer Eljo Vallinga
Wo 19.00u – 20.30u Sporthal

 

Dames 7 2e klasse
CHJ0W7C Tessa Gielstra
CMY9Q17 Laura Wierda
CJP0F5N Rinske Margaretha Bos
CJN6W78 Wietske Andrea Bos
CLL3Y77 Elbrich Bos
CJW3J1B Denise de Haan
CHJ0W9E Vallerie Harman
CKW0H5L Janette van der Gaast
Trainer Jan Reitsma
Wo 19.00u – 20.30u Sporthal

 

Dames 8 3e klasse
CDH3W3H Jenette ten Dam-Breidenbach
CJW3V4G Marieke Krikke
CLD6P66 Chris Lemke
CDH3W8M Thea Ypma
CDH4D4Y Maja Bosma-de Bruin
CLP7S06 Rosé Buskermolen
CDH3S0C Anneke de Boer-Heddema
CDH4G49 Wilma Groenveld
CDH3S24 Lucy Schakel
Trainer Elly Foekema
Wo 20.30u – 22.00u Sporthal

 

Dames 9 4e klasse
CHJ1Z58 Susanna Terwisscha van Scheltinga
CJW3V5H Geartsje Rijpkema
CDL5F89 Adrie Bos
CDK9G1I Trudi Bruggenkamp
CJT6V8E Edith Wierda
CHD0G8P Geartsje Attema
CKG7S0Y Frederika Wolthuizen
CFX0P4U Ingrid te Poele
CDK9G4L Annie Duiven
Trainer Ineke Teerenstra-Miedema
Wo 20.30u – 22.00u Sporthal