Teamindeling

Laatst geüpdatet op 23-11-2017

Heren 1

CDQ8M6A Lauran Spitters
CDH3Q1V Gerben Kalkman
CDH3Q06 Titus Huitema
CDH3V7I Erik Westra
CDH1M9H Cor Jacobsen
CDH3V5G Folkert Boermans
CCV7J1F Rutger Stevens
CDH3X8P Bauke Dam
CGD0Z72 Atso de Jong

Heren 2

CJK7B0Y Leon van Gasteren
CDH3Z0X Yke Kooistra
CDH3S46 Hans Mol
CDH3Q5Z Rein Hoekstra
CHQ7B5F Johan Kolkena
CMH3N6O Timen Nieuwhuis
CMQ2F1J Theo Stor
CLQ0Q6I Gosse Burghgraef
CNR8M1K Han Mulder
CKH6Y0K Niek Koornstra
CNP7D8F Henk Labordus

Heren 3

CMQ8L2Y Walter de Jong
CML2D4F Dytmer Hettinga
CMQ8Q3G Jeroen Bosma
CMQ8L42 Michel Niemarkt
CMQ8L64 Paul Mulder
CMQ8L53 André Regeling
CDH4H5D Marcel Boonstra
CDH3T38 Peter de Jong

Dames 1

CHJ0Y2D Anna IJdema
CJN6X15 Lotte Niezen
CDH3N4P Marianne Dijkstra
CDK7V8Q Andrea Bult
CHS0V96 Lotte Wiersma
CJW3J3D Fleur Wiersma
CKH0X6X Martzen Deinum
CDG4X8N Imke van der Leest
CDG6R9G Marrit Dijkstra

Trainer: Arjan Verseput

Dames 2

CKS1D98 Esmee Kodoatie
CLK3W9U Geartsje Namminga
CKP0P2R Kirsten Vallinga
CJY1N02 Lonneke Zijlstra
CJM1T4W Vera Regeling
CDH1F6R Marjan de Vries – Altena
CLF1T45 Inge Demmer
CLF1K7F Marleen Boonstra
CKJ1J7T Anja Hofstra
CKT5W1G Froukje Sinnema

Trainer: Janice Johnson

Dames 3

CDH3P2T Karin Miedema
CDH3W6K Hermina Bijlsma-de Jong
CDH3N9U Jeanet Franzen
CDL0G83 Anja Terpstra- van der Werf
CJB0J22 Geerike Boven-Huizenga
CLB2H1B Anita van der Meer
CDH3Q62 Gerda de Jong

Trainer: eigen team

Dames 4

CKT4B7M Romy Bijlsma
CLP4C56 Elise Haanstra
CKK8K43 Demi de Haan
CMT7M5M Merel Zijlstra
CKL4C73 Wida Otte
CKY4G4Z Roos Wolke
CKS4D9N Anna Wiersma
CKV4W0Y Evelyn Niemarkt
CLW3R1N Myrthe Houtsma

Dames 5

CDR6T7T Carola van der Meulen
CNN4D2E Idske Zijlstra
CDH3V0L Jantine de Boer
CDH3Y9T Yvonne Boekema
CKV4W1P Noah Berger
CDK9F3H Eljo Vallinga
CHM3L2S José Cuperus-Siemensma
CJX5V72 Marjo de Jong
CDL1Y37 Nienke Cnossen
CDK5Z2M Dafne Vingerhoets
CGD1D5P Marieke Jansen
CDH3N1M Jolanda Terenstra

Trainer: Angelique Terenstra

Dames 6

CJB4N6M Rika Wind
CDK9F7L Elly Foekema-v.d. Eems
CDK9G9Q Hannie Michielsen
CKG6M78 Géjanna Dijkstra
CDK9H1L Jantina Tjalsma-Pieksma
CDH3Z3Q Ineke Teerenstra-Miedema
CDK9H6Q Jelly Buma-Bangma

Trainer: Eljo Vallinga-van der Weg

Dames 7

CJP0F5N Rinske Margaretha Bos
CHJ0W7C Tessa Gielstra
CMY9Q17 Laura Wierda
CJN6W78 Wietske Andrea Bos
CDH3X3K Marloes Stornebrink
CJW3J1B Denise de Haan
CKY4F2U Yvonne Canrinus
CHJ0W9E Vallerie Harman
CKW0H5L Janette van der Gaast
CHV9S15 Marjet Bosma

Dames 8

CDH3W3H Jenette ten Dam-Breidenbach
CLD6P66 Chris Lemke
CDH3W8M Thea Ypma
CHM1V0M Hiltje Klaversma
CDH4D4Y Maja Bosma-de Bruin
CLP7S06 Rosá Buskermolen
CDH3S0C Anneke de Boer-Heddema
CDH4G49 Wilma Groenveld
CDH3S24 Lucy Schakel

Dames 9

CJW3V4G Marieke Biesbroek- Krikke
CHJ1Z58 Susanna Terwisscha van Scheltinga
CJW3V5H Geartsje Rijpkema
CDL5F89 Adrie Bos
CDK9G1I Trudi Bruggenkamp
CKG7S0Y Frederika Wolthuizen
CFX0P4U Ingrid te Poele
CJT6V8E Edith Wierda
CDK9G4L Annie Duiven(alleen trainen)
CDK9H7R Tineke Bos(alleen trainen)

Trainer: Ineke Terenstra-Miedema

Jongens A1

CKJ0Q8S Leon Kalkman
CNC7B5H Rein Kramer
CKJ0Q9T Oliver Huitema
CMW9F4V Elger Spijkstra
CNG3P3V Dylan Peter Romero Terenstra
CKK1G1L Max Hofstede
CNB4F8A Jonah Kracht
CND2V1L Redmar Boerties
CND8P64 Mart van Ginneken

Meisjes A1

CKQ3M1N Ilse Palstra
CKY4G3Y Nora de Jong
CLW3Q6P Patricia Palsma
CNG0T4B Susanna Visser
CMH1Z3D Lotte Bosma
CMK0H5R Esma Egin
CLP8G43 Elisabeth Spijksma
CNB6B33 Iris Bootsma

Meisjes B1

CLJ0P3V Mirte Jorna
CLK3X0Y Famke Zijlstra
CLF2N5R Dena Otte
CLP4C78 Lisa de Jong
CLF2N6S Isa Niemarkt
CLN7P18 Reza Altena
CLK6Q6O Nynke Regeling
CLP4C9A Lillian Mulder
CLL3Y88 Tess Velzen

Trainer: Gerrit van Diggelen

Meisjes B2

CLF2N7T Marleen Bijlsma
CLR8Y76 Eva Berger
CMH3S54 Lise Hettinga
CLZ2B8W Femke Folkerts
CLP4D0E Sigrid Nijdam
CLW3V66 Iris van Delden
CMH0W4G Rixt Blanke
CMH1Z5F Evelien Boonstra
CNS4V87 Marije Troost
CMJ9M3S Eline van Dijkhuizen

Trainer: Janice Johnson

Meisjes B3

CMX7X4E Marrit de Boer
CLW3R8U Lisanne Leijenaar
CLT5K1P Marije Kruithof
CMG3C7J Reneé Greydanus
CNS1T5H Linda Brouwer
CMH0W3F Femke Vlagsma
CMN4C64 Lisa Heddema
CMH0W8K Fleur Bosma

Meisjes C1

CLW3Q2L Britt Hiemstra
CMQ6L7T Lynn Altena
CMP5D0U Inge Blanke
CNC3M0Z Yasmin Egin
CMG9L34 Anika de Jong
CMT7S9A Marit Feenstra
CMT7S56 Else Salverda
CMY2P79 Hilde Stremler

Trainer: Janice Johnson

Gemengd C1 (xC1)

CLP4C23 Johannes Terwisscha van Scheltinga
CMS7Q2O Anna Lycklama à Nijeholt
CNR4F2E Yürdagül Gök
CNN8Q7A Ladan Adow
CMC1W55 Rutger Huitema
CMD8W9H Esther Altenburg
CMQ2D9L Jasmijn van der Weide
CLK6Q5N Amber van Hettema
CMS1S2Y Britte Buma

Trainer: G. Kuipers/T. Huitema

Gemengd C2 (xC2)

CMQ6L9V Minke Dijkstra
CMC1W66 Thom Haagsma
CMT7T0E Isa Brouwer
CNG0D92 Eline Draaisma
CMB9S1M Sven Feenstra
CMW8Z7L Marrin Bleeker
CNR8M0T Thom Mulder
CNF7L72 Maud Roomeijer

Meisjes C4

CNK7C0D Megan Ensing
CNW7N8Q Noami Simão
CNW7M8N Leonie Sapulette
CNW7R1V Nicky Visser
CNW7N5N Anna de Boer
CNW7Q92 Ineke de Boer

Trainer: José

CMV- jeugd

Er worden teams gevormd komend seizoen. Af ten toe kunnen er wisselingen plaatsvinden. Bij een keuze van 3 teams kan het voorkomen dat je bij elkaar in valt.

VCB 1

CMH3S65 Nynke Stor
CNP8K09 Arwen Tiesma
CMH3S76 Marilyn Mulder
CNK0D6R Sascha Borst

Trainer:  Janice Johnson

VCB 2

CND8P53 Arwen Tromp
CMG4T33 Sieta Wiersma
CMT7T26 Nym Altena
CNJ0V99 Vivian Spoor

Trainer:  Janice Johnson

VCB 3

CMH1R4O Ingrid Bootsma
CNN5Z5K Kristen Aukje Mulder
CNH5R7O Nikki Teernstra
CNH6R7T Noor Tapking

Trainer: Janice Johnson

VCB 4

CNN8V3L Anky Hester
CNK8M7B Ruben Haarsma
CNW5V1X Amerins Sieperda
CNK8M9D Evelien Haringsma
CNS3D4C Mirte Vrieswijk

Trainer: Hedwig en Jeanet Franzen

VCB 5

CMW9V5C Jildou Terpstra
CMY6H64 Marit Steigenga
CMT7T37 Minke Tjalsma
CMZ2F4H Ylza Wijbenga

Trainer: Hedwig en Jeanet Franzen

VCB 6

CNS1T4G Caeley Vuist
CNW5S3Q Ilona Palsma
CNK1W87 Tessa Stevens
CNW5S4R Rixt Veenstra
Z2F4H Ylza Wijbenga

Trainer: Hedwig en Jeanet Franzen

VCB 7

CNC5L53 Yenthe Kooi
CNC5L75 Florien Kroon
CNW5T4U Emma Greijdanus
CNC3M1Q Tessa Westra
CNF9Q9T Marjolein Haringsma
CNJ1S5J Meike de Jong

Trainer: Anja van der Werf

VCB 8

CNQ5M4Z Noa Postma
CNK8M26 Elmar Dijkstra
CNK8J83 Lucas Nauta
CNK8M37 Daan Boermans
CNS3D3B Jurre Buma
CNW0M95 Marrit Wiersma

 

Trainer: Ilse Palstra, Patricia Palsma en Marieke Jansen