ABC-jeugd

Laatste aanpassing: 02-10-2018

Naar competitie →

Meisjes A1 Top klasse
CLJ0P3V Mirte Jorna
CLF2N5R Dena Otte
CLF2N6S Isa Niemarkt
CLN7P18 Reza Altena
CLK6Q6O Nynke Regeling
CLP4C9A Lillian Mulder
CLL3Y88 Tess Velzen
CLK3X0Y Famke Zijlstra
CLP4C78 Lisa de Jong
Trainer Gerrit van Diggelen
Ma 19.00u – 20.30u Marne 7-2
Don 18.30u – 20.30u Marne 5

 

Meisjes A2 1e klasse
CNS1T5H Linda Brouwer
CMH0W3F Femke Vlagsma
CMN4C64 Lisa Heddema
CMH0W8K Fleur Bosma
CKQ3M1N Ilse Palstra
CKY4G3Y Nora de Jong
CLW3Q6P Patricia Palsma
CPC9V0C Lucie Buwalda
Woe 18.00u – 19.30u Marne 7-2

 

Meisjes B1 Top klasse
CLR8Y76 Eva Berger
CMH3S54 Lise Hettinga
CLP4D0E Sigrid Nijdam
CMH0W4G Rixt Blanke
CMH1Z5F Evelien Boonstra
CMJ9M3S Eline van Dijkhuizen
CNS4V87 Marije Troost
CLZ2B8W Femke Folkerts
CMJ7Z3N Ilse Zwaagstra
CLT5K1P Marije Kruithof
Trainer Janice Johnson
Ma 19.00u – 20.30u Sporthal
Woe 19.00u – 20.30u Marne 5

 

Meisjes B3 2e klasse
CNK7C0D Megan Ensing
CNW7N8Q Naomi Simão
CNW7M8N Leonie Sapulette
CNW7R1V Nicky Visser
CNY9Z7H Tara Boomkamp
CNY9Z8I Marly Steegstra
CNY9Z6G Sanne Galema
CNW7N5N Anna de Boer
CLL4D6G Berber Tanja alleen trainen
Trainer José Cuperus
Woe 19.00u – 20.30u Sporthal

 

Gemengd B1 (xB1) 2e klasse
CLP4C23 Johannes Terwisscha van Scheltinga
CMC1W55 Rutger Huitema
CMD8W9H Esther Altenburg
CMQ2D9L Jasmijn van der Weide
CMS7Q2O Anna Lycklama à Nijeholt
CNR4F2E Yurdaqul Gôk
CNN8Q7A Ladan Adow
CLK6Q5N Amber van Hettema
CMS1S2Y Britte Buma
CPC9Z6K Lynette Ypeij
Trainer Angelique Franzen
Ma 18.00u – 19.30u Sporthal

 

Meisjes C1 Hoofdklasse
CLW3Q2L Britt Hiemstra
CMQ6L7T Lynn Altena
CMP5D0U Inge Blanke
CNC3M0Z Yasmin Egin
CMG9L34 Anika de Jong
CMT7S9A Marit Feenstra
CMY2P79 Hilde Stremler
Trainer Janice Johnson
Ma 17.45u – 19.00u Sporthal
Woe 17.45u – 19.00u Marne 5

 

Meisjes C2 1e klasse
CND8P53 Arwen Tromp
CMG4T33 Sieta Wiersma
CMT7T26 Nym Altena
CNH6R7T Noor Tapking
CMH3S76 Marilyn Mulder
CNN5Z5K Kirsten Aukje Mulder
CNJ0V99 Vivian Spoor
Trainer Janice Johnson / Martzen Deinum
Ma 16.30u – 17.45u Sporthal
Woe 16.30u – 17.45u Marne 5
beide keren met C3

 

Meisjes C3 1e klasse
CNH5R7O Nikki Teernstra
CMH3S65 Nynke Stor
CNK0D6R Sascha Borst
CNW5V1X Amerins Sieperda
CPC4V9K Frouk Walstra
CNP8K09 Arwen Tiesma
CNS3D4C Mirte Vrieswijk
Trainer Janice Johnson / Martzen Deinum
Ma 16.30u – 17.45u Sporthal
Woe 16.30u – 17.45u Marne 5
beide keren met C2

 

Gemengd C1 (xC1) 2e klasse
CMQ6L9V Minke Dijkstra
CMC1W66 Thom Haagsma
CMT7T0E Isa Brouwer
CNG0D92 Eline Draaisma
CMB9S1M Sven Feenstra
CMW8Z7L Marrin Bleeker
CNR8M0T Thom Mulder
CNF7L72 Maud Roomeijer
CMT7S56 Else Salverda
Trainer Nadja Berger / Mirjam Huitema
Woe 18.00u – 19.30u Marne 7-1